• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Expo Půjčka od Expobank

Článek ze dne 3.9.2015

Bankovní půjčka bez nutnosti udávání jejího účelu? I takové produkty existují. Jedním z nich je Expo půjčka od Expobank.

Žadatelé o úvěr takovým podmínkám dávají přednost, protože je to jednodušší, než dokládat, na co peníze z půjčky využili.

Jedna z nejrychlejších bankovních půjček

Expo půjčka poskytne až 500 000 Kč a řadí se mezi nerychlejší bankovní půjčky u nás. Navíc nejste povinni si u této banky založit účet zároveň s půjčkou. Jak ji sjednáte? Jendou z variant je navštívit pobočku, pokud ji ale nemáte poblíž, můžete podat online žádost nebo volat na bezplatnou linku. Okamžitě se dozvíte, kolik můžete získat a za jakých podmínek. Smlouva se podepisuje při osobní schůzce s bankéřem na místě, které si určíte.

Až 500 000 Kč na 5 let

Půl milionu až na pět let, navíc s výhodnou úrokovou sazbou, to je Expo Půjčka. Je dostupná od 50 000 Kč a volíte si dobu splatnosti od 12 do 60 měsíců. Nepotřebujte dokonce ani zajištění nebo ručitele. Je to jednoduché řešení pro financování bydlení, automobilu, cestování, nákupu věcí do domácnosti nebo zaplacení služeb.

Žádné zbytečné dokladování

Na Expo Půjčku dosáhne většina žadatelů nad 18 let, které vyplní řádně žádost, doloží dva doklady totožnosti a doloží příjem minimálně 10 000 Kč pro ověření bonity. Jde tedy o minimální požadavky a po jejich splnění nic nebrání schválení žádosti o úvěr. Peníze na účtu můžete očekávat do 48 hodin od schválení, a pokud máte u Expobank účet, obdržíte je téměř okamžitě.

Pojištění splátek se vyplatí

Měsíční splátky znamenají vždy určitou zátěž pro rodinný rozpočet, a pokud člověk přijde o příjem ve výši, na kterou je zvyklý, představuje to značný problém.je ale možno chránit se pojištěním, které sjednáte zároveň s půjčkou, a to pro případ ztráty zaměstnání, invalidity, pracovní neschopnosti nebo úmrtí. Určitě se vyplatí jej zřídit.


Další užitečné informace týkající se nejrůznějších půjček včetně jejich srovnání naleznete na webových stránkách Univerzální-Půjčka.cz.

© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.