• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

MONETA Money Bank sloučí vaše půjčky

Článek ze dne 21.7.2015

Konsolidace půjček je vhodným řešením pro ty, kdo splácí více půjček a chtějí ji sloučit do jedné. S touto jedinečnou nabídkou přichází i MONETA Money Bank. Sloučit můžete neomezené množství půjček až do výše 600 000 Kč. Je jedno, zda máte závazky u jiných bank a splátkových společností, MONETA Money Bank vychází svým klientům maximálně vstříc.

Ušetřete peníze

Vaše závazky budou sloučeny a vy budete splácet pouze jednu nižší měsíční splátku. Navíc ušetříte za vedení více půjček, a to už stojí za zvážení. MONETA Money Bank vám garantuje, že zdarma za vás vyřídí splácení všech půjček u jiných finančních institucí.

Navíc neplatíte žádné poplatky za poskytnutí úvěru, za vedení úvěrového účtu a půjčku můžete předčasně splatit v plné nebo částečné výši zcela zdarma. Na konsolidovanou půjčku banka nevyžaduje ručitele ani zástavu.

MONETA Money Bank myslí na všechno

Sami si zvolíte dobu splácení, kterou si můžete rozvrhnout až na 96 měsíců. Obáváte se o ztrátu zaměstnání nebo pracovní neschopnosti? MONETA Money Bank myslí i na takové nenadálé události a svým klientům poskytuje pojištění. Víte o sobě, že zapomínáte splácet? Pak nejjednodušší způsob je založit si běžný účet přímo u MONETA Money Bank a splátky vám budou strhávány každý měsíc v den, který si určíte.

Domluvte si schůzku

A jak využít nabídky konsolidace půjček? Na internetových stránkách MONETA Money Bank si najděte nejbližší pobočku a rezervujte si čas návštěvy. Termín vám následně bude potvrzen SMS zprávou. MONETA Money Bank si svých klientů váží, přesvědčte se o tom osobně na jejich pobočce.

Kalkulačka, žádost

Kalkulačku konsolidace MONETA Money Bank naleznete zde. O MONETA Money bank konsolidaci si můžete požádat také na stránkách Univerzální-Půjčka.cz
Náš TIP: Další detailní informace a přehled existujících konsolidací půjček od nebankovních i bankovních společností najdete na tomto odkazu.


© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.