• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Jaké výhody má sloučení půjček?

Článek ze dne 30.11.2014

Máte u různých finančních společností sjednaných několik půjček? A co říkáte tomu, kdybyste spláceli jedinou? Pomocí konsolidace půjček se vám to povede. Jde o sloučení více půjček do jedné, kdy v konečné fázi platíte pouze za jednu velkou půjčku. Přinese vám to řadu výhod. Pojďme se na ně podívat.

Nejvýznamnější výhody:

  • Nižší měsíční splátka
  • Přehlednost a jednoduchá správa
  • Volba délky splácení

Myslete na svůj rodinný rozpočet

Splátka konsolidované půjčky je nižší, než kdybyste spláceli každou půjčku zvlášť. Každý měsíc budete platit o stovky nebo i tisíce méně.

To uleví vašemu rodinnému rozpočtu a přinese klid do vašeho domova. Nepotřebujete ručitele ani zástavu nad rámec původních úvěrů a půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit.

Získejte přehled o splátkách

Nemalé finanční prostředky ušetříte na nákladech spojených s vedením více úvěrů. Budete mít přehled, kolik splácíte a nemusíte se obávat, že zapomenete poslat splátku jednoho z vašich úvěrů. Poskytovatel konsolidované půjčky za vás vyřídí veškeré papírování a vy se nebudete muset o nic starat.

Určete si dobu splácení

A to nejsou jediné výhody. Můžete si zvolit datum v měsíci, ke kterému budete splátku platit. Domluvte si také dobu splácení, a to až na 120 měsíců. V případě, že se obáváte o ztrátu zaměstnání nebo nemoci, oceníte možnost pojistit se proti neschopnosti splácet úvěr. Nastavte si parametry konsolidované půjčky tak, aby vám maximálně vyhovovaly. Zkraťte si anebo naopak prodlužte dobu splatnosti. Bankovní i nebankovní společnosti se vám dokonale přizpůsobí!
Náš TIP: Další detailní informace a přehled existujících konsolidací půjček od nebankovních i bankovních společností najdete na tomto odkazu.


© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.