• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Konsolidace půjček od České spořitelny

Článek ze dne 4.12.2014

Mnoho souběžně splácených půjček může mít za následek nedostatek peněz pro dlužníka a někdy i neschopnost splátky splácet. Pokud jste i vy v situaci že nedokážete splácet a nebo se toho obáváte, je třeba nečekat a překážku vyřešit. Splátky po splatnosti mohou mít za následek vysoké penále a pokuty. Dlužník by tedy měl zjišťovat jak je možné splátky snížit.

Co je konsolidace půjček od ČS

Obvykle se pro snížení splátek nebankovních půjček využívá produkt "konsolidace půjček". Pravděpodobně budete souhlasit, že banka je důvěryhodnější než nebankovní firmy. Vaše hledání konsolidace půjček můžete tedy začít například právě v bance jako je Česká spořitelna.

Tato banka je na českém trhu velmi dlouho a je ověřená stovkami tisíc klientů. O jejich produktu konsolidace půjček Česká spořitelna se můžete dozvědět více buď na jejich webových stránkách, z reklamního letáku který by mohl být dostupný na pobočce ČS a nebo také na základě telefonického hovoru se zaměstnancem banky.

Nižší měsíční splátky a méně starostí

Konsolidace půjček od České spořitelny s sebou nese celou řadu výhod. První výhodou je jistě to nejdůležitější co pravděpodobně dlužníka trápí - výše splátky. Česká spořitelna rozložením dlužné částky na více nižších splátek umožní dlužníkovi oddechnout a uvolnit napnutý rozpočet. Konsolidace splátek je také výhodou z důvodu nižších administrativních nákladů. Dlužník nemusí odesílat peníze v několika bankovních převodech, ale stačí jeden převod do ověřené České banky. Chtěli byste radši dlužit lichváři a nebo bance s oceněními a více jak desetiletou historií bankovních služeb v České republice? Pak využijte Konsolidaci půjček České spořitelny.

Výše splátek

Výši splátek u konsolidace půjčky u České spořitelny zjistíte jednoduše prostřednictvím online kalkulátoru zde.


Náš TIP: Další detailní informace a přehled existujících konsolidací půjček od nebankovních i bankovních společností najdete na tomto odkazu.


© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.