• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Půjčka bez dokládání příjmu je opravdu pro všechny

Článek ze dne 17.11.2014

Ačkoli jsou půjčky v dnešní době mnohem dostupnější, nežli jak tomu bývalo dříve, i přesto mnohé z nich požadují doložení příjmů. Jedná se o jednu ze základních podmínek, se kterými se můžete setkat.

Bohužel ne každý může nebo chce svůj stabilní měsíční příjem doložit, a proto je pro něho pomoc v podobě finančního produktu nedostupná. Naštěstí však existují půjčky bez doložení příjmů.

Půjčka bez doložení příjmu chce pomoci širokému spektru žadatelů

Půjčka bez doložení příjmů spadá mezi nebankovní produkty, které jsou poskytovány menšími nebankovními institucemi. Pro jejich snadné podmínky a zpravidla rychlé vyřízení jsou tak vhodné pro širokou veřejnost – počínaje maminkami na mateřské dovolené, nezaměstnanými, seniory až po žadatele, kteří pobírají jen sociální dávky.

Krátkodobá vs. dlouhodobá půjčka

Půjčky bez doložení příjmu mohou mít dvojí podobu – krátkodobou a dlouhodobou. Zatímco u krátkodobých půjček můžete získat finanční pomoc ve výši maximálně 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 – 45 dní, u dlouhodobé půjčky se limit zvedá a to díky zástavě nemovitosti. Jestliže jste vlastníci nějaké nemovitosti, můžete získat částku ve výši až několik set tisíc korun. Tento produkt je známý jako americká hypotéka.

Hrozí nějaká rizika?

Nebankovních společností, jež nabízí půjčky bez doložení příjmu, je vícero. O to důležitější je dát si záležet, komu se pod smlouvu podepíšete. Snažte se hledět nejen na výši úroků, ale i RPSN – díky tomu si uděláte představu, o kolik vlastně přeplatíte navíc. O poskytovateli si snažte najít recenze, hledejte na internetu a čas věnujte i důkladnému přečtení smlouvy.

© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.