• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Slučte všechny splátky do jedné

Aktualizováno 2.5.2024

Nepříznivou finanční situaci řada lidí řeší půjčkou. Pokud jste si pořídili několik úvěrů a jejich splácení se Vám začíná vymykat kontrole, pomůže vám konsolidace půjček, neboli sloučení půjček do jedné. Tuto službu nabízí nepřeberné množství bankovních i nebankovních společností.

Konsolidační kalkulačka vám vše spočítá

Spočítejte si pomocí tzv. kalkulačky konsolidace půjček, kolik ušetříte na splátkách. Nejprve zadáte počet konsolidovaných úvěrů neboli počet půjček, které chcete sloučit. Poté vyplníte výše vypůjčených částek, RPSN, počty splátek a výši již zaplacených splátek.

Dále u každého úvěru uvedete, jaké jsou sankce za předčasné splacení. Výsledná částka je částka pro konsolidaci. Tyto základní informace se zadávají téměř do všech online kalkulaček a liší se pouze v dodatečných informacích, které určují společnosti, u nichž chcete půjčky sloučit.

Jak dlouho trvá vyřízení konsolidace půjček?

Doba vyřízení je velmi krátká, záleží však na nastavených nástrojích každé společnosti. V rámci konkurenčního prostředí usilují o co nejrychlejší vyřízení, proto od chvíle, kdy využijete nástroj „konsolidace půjček kalkulačka“ do vyřízení žádosti, uběhne 24 hodin.

Využijte nabídky a ušetřete

Společnosti poskytující konsolidaci půjček nechtějí přicházet o své budoucí zákazníky, proto ve většině případů žádost o sloučení půjček schválí. Možná budete překvapeni, až se dozvíte, že po vás nechtějí dokládat potvrzení o příjmech ani výpis z registru dlužníků. Využijte možnosti konsolidace a ušetřete!
Náš TIP: Další detailní informace a přehled existujících konsolidací půjček od nebankovních i bankovních společností najdete na tomto odkazu.


© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.