• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Nebankovní půjčky bez registru ihned

Článek ze dne 30.1.2015

Kdo dnes nepotřebuje peníze? Na výběr je tolik druhů zboží jídel a pokušení. Někdy ale dělá problém zaplatit ty nejdůležitější výdaje jako jsou energie, bydlení a základní jídlo. Pokud nemá člověk kde si peníze půjčit nebo je rychle získat, hledá firmy poskytující nebankovní půjčky.

Banky také úvěry poskytují avšak obvykle je náročnější je získat protože vyžadují potvrzení o příjmu, případně chtějí aby zájemce měl u nich veden bankovní účet. Je pravda že bankovní půjčka je finančně výhodnější a zájemce obvykle nepřeplatit tak vysokou částku jako u půjčky nebankovní.

Co když máte záznam v bankovním registru?

U banky však pravděpodobně nepochodí zájemci, kteří nejsou zaměstnaní a nebo mají nezaplacené dluhy v bankovním registru dlužníků BRKI - správně se mu říká bankovní registr klientských informací a každý zájemce si z něho za poplatek může zjistit zda je zde veden jako dlužník s nezaplacenými pohledávkami. Někdy tedy cesta jak získat peníze nevede přes banku ale je třeba využít nebankovní půjčky bez registru.

Půjčky bez registru jsou jednoduchým řešením

Pokud jste si již půjčky nebankovní brali, víte, že poskytnutí peněz je docela jednoduché a rychlé. Firmy se snaží nebankovní půjčku bez regsitru co nejvíce urychlit tak, aby snížili administrativní náklady a také vyhověli svým zákazníkům. Finance firmy odesílají obvykle na bankovní účet a nebo složenkou. Někdo účet nemá a tak je složenka ideálním řešením. Pokud zájemce vyžaduje peníze okamžitě, je možné najít i firmy, které poskytují nebankovní půjčku bez regsitru v hotovosti. Takových firem je však minimum a možná, že se vám takové ani nepodaří nalézt.
Náš TIP: Další detailní informace a přehled existujících konsolidací půjček od nebankovních i bankovních společností najdete na tomto odkazu.


Další témata:

Na co si dát pozor ve smlouvě o půjčce? Víme to!

Půjčky bez registru a nový zákon o spotřebitelském úvěru

Jak správně používat kontokorent

Jak na zkrácení úvazku?

Přivýdělek při důchodu

Půjčka bez dokládání příjmu - je opravdu "pro všechny"?

Expo Půjčka od Expobank

Půjčka 40000 Kč v akci

Příklad online žádosti o konsolidaci

SMS půjčka zdarma poslouží třeba na nákup školních potřeb

Archiv článků »

Infokoutek:

• Máte negativní záznam v registru dlužníků, a přesto si potřebujete půjčit? Pomocnou ruku Vám mohou podat například nebankovní půjčky bez registrů. Jedná se o rychlé a dostupné úvěry od nebankovních společností.
• Jestliže Vaše peněženka zrovna zeje prázdnotou, ale Vy akutně potřebujete pár stovek nebo tisícovek do další výplaty, je zde možnost požádat o některou z rychlých půjček před výplatou. Bližší informace naleznete například na tomto odkazu.

© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.