• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

Poctivé půjčky a konsolidace i pro problémové klienty

Článek ze dne 7.12.2014

Malé příjmy či záznam v registru? I tak si můžete půjčit nebo konsolidovat!

Potřebujete si půjčit peníze, a tak vyrazíte do banky. Tam ale zjistíte, že vám půjčit nechtějí, buďto z obavy, že se svými příjmy nebude schopni úvěr splácet, nebo z důvodu, že je kvůli jistým škraloupům v minulosti vaše jméno uvedeno v registru dlužníků. Co teď?

Koukněte se na internet a projděte si nabídky jiného finančního sektoru, a to nebankovních společností. Těmto firmám totiž nevadí, že je vaše jméno spojeno s finančními problémy v minulosti, nebo že aktuálně nemáte dostatečně vysoké příjmy.Rychlé online žádosti a jasné podmínky

Na trhu existuje produkt, který si hrdě říká „poctivá půjčka pro problémové klienty“. Jedná se o klasickou online půjčku, která zájemcům nabízí spíše nižší částky v řádu několika tisíc, najdou se ale i půjčky s maximálním stropem až 170 tisíc. Doba splatnosti se různí, od několika dnů až po desítky měsíců, záleží na zapůjčené částce a na poskytovateli úvěru.

Mezi výhody této poctivé půjčky se dle jejich provozovatelů řadí především rychlost, a to jak podání žádosti, tak i jejího vyřízení, dále jasné a výhodné podmínky pro klienta, bezpečné a snadné sjednaní úvěru online přes internet, možnost domluvit se s poskytovatelem na půjčce na míru, či možnost získat při troše štěstí akční slevy, jako je vrácení úroku a podobně.

Nevýhody? Staré známé věci

I poctivá půjčka problémovým klientům skýtá řadu nevýhod, které se, jako ostatně u všech finančních produktů, týkají možné neschopnosti splácet. Ani tady vám totiž věřitelé dluh neodpustí a postupem času, pokud s nimi nebudete situaci řešit, ho začnou prostřednictvím exekutorů vymáhat. Skončit tak můžete na dlažbě a se zápisem v registru dlužníků. Mějte tak pečlivě spočítané a rozmyšlené, zdali budete schopni svůj dluh včas splatit.

Konsolidace půjček bez registru, půjčka bez registru

Máte více dluhů a chcete je sloučit do jednoho výhodnějšího? Můžete využít sloučení půjček bez nahlížení do registrů - to nabízí například společnost Vitacredit - více informací a online žádost nalezente na těchto stránkách.© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.