• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Rychlá půjčka pro dlužníky - jde to i bez registru

Článek ze dne 28.11.2016

Pokud má člověk zájem o půjčku, ale bojí se, že mu nikdo nepůjčí z důvodu zápisu v registru dlužníků, nemusí věšet hlavu. Na trhu se najdou i takové půjčky, které dovolují půjčit lidem, kteří nemají takzvaně čistý štít. Půjčky pro dlužníky "s registry" poskytnou peníze ihned a bez zbytečných starostí.

Plusy a minusy

V České republice nalezneme poměrně hojné množství nebankovních společností, které nabízí takovéto finanční služby. V porovnání s bankami jsou takové společnosti mnohem benevolentnější. Často ani není nutno podepisovat smlouvu, není třeba ručit majetkem, nebo dokonce hledat ručitele. Stejně tak není vyžadováno papírové potvrzení o stálém příjmu. Pro žádost o půjčku stačí pouze vyplnit online fomrulář a zaslat naskenované dokumenty.

Na druhou stranu je důležité uvědomit si, že není vhodné půjčovat si na splacení dalších pohledávek. Člověk by tak mohl snadno zabřednout do ještě větších problémů, než v jakých se nacházel před takovou půjčkou. Je nutno dbát na to, abychom splatili půjčku včas. Doba splatnosti bývá zpravidla 30 dní. Najdou se však i společnosti, které nabídnou delší možnou dobu splácení.

Je však potřeba vždy mít na paměti, že vše něco stojí. Vzhledem k tomu, že se zpravidla půjčují nižší částky okolo 10 000 Kč, podléhají vysokým úrokům. To kvůli tomu, aby si poskytovatelé takovýchto služeb něco vydělali.

Jak půjčku získat?

Samozřejmě různé společnosti nabídnou různé možnosti sjednání půjčky. Nejčastěji však tato akce probíhá online. Stačí zde zadat základní osobní údaje a potřebné dokumenty. Poté by mělo dojít k posouzení a schválení (případně neschválení) půjčky a odeslání peněz na účet žadatele. Peníze lze využít na cokoliv, v každém případě je však nutné myslet na včasné splacení úvěru.

Pozor - pokud je pro získání půjčky vyžadován podpis směnky, rychle od takovéhoto úvěru ruce pryč. Půjčky na směnku podle aktuální právní úpravy stojí mimo zákon.

© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.