• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

SMS půjčka zdarma poslouží třeba na nákup školních potřeb

Během roku se do naší peněženky dokáží vlomit nárazové výdaje, a to i několikrát za sebou. Sice s nimi můžeme předem počítat, ale mohou nám celkové plánování výdajů pořádně zkomplikovat. Navíc, co si budeme povídat, málokdy zůstane jen u výdajů plánovaných. Často a rády se k nim přidávají další výdaje, naprosto neplánované nebo dokonce nechtěné. Ale nutné. A to je pak vítr v peněžence i na účtu! Co dělat, když se sejde více nákupů, které opravdu nelze odložit? Mnoho klientů v této situaci volí SMS půjčku zdarma. Je totiž rychlá. A je zdarma.

Jenže s nástupem do základní školy se srpnové a zářiové výdaje znásobí. Aby nástup dítěte do školy nebyl s ostudou, že mu rodiče nenakoupili, ale aby nestál spoustu peněž kvůli drahému úvěru, mohou rodiče s klidným svědomím sáhnout po některé z tzv. zdarma půjček. Vrátí poskytovateli totiž jen tolik, kolik si půjčili. Ani o haléř navíc.

Jak to, že zdarma?

Ne, opravdu se nejedná o žádný podvod. SMS půjčka zdarma je skutečně zdarma. Jak je to možné? Jde totiž o marketingový (tedy reklamní) krok poskytovatele půjčky. A každá reklama přece něco stojí. V tomhle případě si poskytovat půjčky sám uhradí náklady na půjčku poskytnutou klientům.

Kolik peněz vám bude poskytnuto

Jak tahle reklama funguje? Jde o to, že klient nemusí mít obavy o vysoké přeplatky za půjčku. Není nutné se o půjčce příliš dlouho rozhodovat, lze si ji vzít i impulsivně, protože se vrací jen to, co si klient půjčil. Díky půjčce zdarma udělá klient pozitivní zkušenost s poskytovatelem půjčky.

Poskytovatelé SMS půjček

Takže když bude klient příště potřebovat půjčku větší a na delší období, už do hledáčku poskytovatelů zařadí i toho, od kterého měl půjčku zdarma a u kterého vše dobře dopadlo (za předpokladu, že klient vše řádně splatil). Prostě: reklamní psychologie.

SMS půjčka zdarma sice nestojí nic, avšak i ona má svá pravidla

Aby tahle půjčka opravdu byla zdarma, musí klient dodržet předem stanovená pravidla. Ne, nejedná se o žádný účel použití půjčky nebo o zaměstnavatelem podepsané potvrzení o příjmu. Hlavním pravidlem je řádné, tedy včasné splacení půjčky v době, kterou stanoví splátkový kalendář. Tehdy opravdu je tento rychlý SMS úvěr zdarma.

Jakmile se klient se splátkou opozdí, je se „zdarma půjčkou“ konec. Poskytovatel v takovém případě totiž logicky naúčtuje poplatky a úroky z prodlení. Klient se touto událostí zařadí mezi takzvané rizikové zákazníky. A následné vyřizování dalších úvěrů už je s jistými komplikacemi. Splácet včas se vždycky vyplatí, v případě SMS půjčky zdarma dvojnásob.

© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.