• Splácíte více půjček a úvěrů?
• Chcete platit méně a pohodlněji?
• Informace a tipy jak na to

Důležité info: Článek byl vytvořen v minulosti. Některé informace publikované na této stránce již nemusí být aktuální.

SMS půjčka ihned každému

Článek ze dne 21.6.2015

SMS půjčka bez ověřování žadatele

SMS půjčka je jeden z nejrychlejších způsobů jak přijít k penězům, stačí mobil, signál a telefonní číslo na poskytovatele. Tento typ půjčky je nebankovní, není tedy třeba dokládání příjmů, nahlížení do registrů dlužníků a podobně. Pro případ nouze je tedy tato půjčka geniální. Pokud vám v bance nepůjčí, můžete vše vyřešit přes SMS půjčku – ihned a každému poskytne peníze na cokoliv, rychle a jednoduše.

Výhody SMS půjčky

Jak už bylo řečeno, jedná se o půjčku nebankovní, tudíž je dostupná i lidem, kteří jsou poskvrněni registrem dlužníků a nemají u banky šanci. Tento typ půjčky je dostupný 24 hodin denně, takže si o peníze můžete požádat. Není zaručeno, že vám všude odpoví kdykoliv, ale většina SMS půjček je takto nastavená a můžete mít peníze i o půlnoci.

Kolik peněz vám bude poskytnuto

SMS půjčka se dá považovat za takzvanou půjčku do výplaty. Nečekejte od ní statisícové sumy, ale pro případ nouze poslouží skvěle. Většinou se horní hranice u těchto půjček pohybuje u 5000 korun, záleží, jakého si vyberete poskytovatele. Ve výjimečných případech naleznete poskytovatele, který nabídne i půjčku kolem 10 000, stačí pořádně hledat.

Poskytovatelé SMS půjček

Poskytovatelé těchto půjček se hledají převážně po internetu nebo je najdete i v různých reklamách v TV či novinách. Jedním s poskytovatelů je společnost Ferratum, ta nabízí první půjčku zcela bez úroků. Kromě rychlosti poskytnutí je tu tedy další výhoda a to ta, že vrátíte pouze částku, kterou jste si půjčili. Půjčit si můžete až 10 000 Kč stejně jako na Mobilpůjčka.cz. Další společnosti jsou například Kredito24.cz, nebo ClikCredit. Společnost ClikCredit účtuje úrok 33Kč za každou splacenou tisícovku. Pokud si tedy půjčíte 4000 Kč nakonec zaplatíte 4132Kč.

© 2014 Konsolidace-Půjček-bezRegistru.cz, všechna práva vyhrazena.

Kontakt na provozovatele

Prozovovatel stránek není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ve smyslu zák. č. 257/2016 Sb.
Stránky byly vytvořeny za účelem poskytnout informace o dané tématice.